Zoekresultaten (gefilterd)

NaamPlaats
Cooperatieve Veiling Vereeniging Sint Willibrordus1924Alkmaar
De Coöp. Veiling en Inkoop commissie der Friesche Tuinbouwvereniging1923Franeker
De Coöp. Veiling- en Inkoopcommissie der Friesche Tuinbouwvereniging1917Leeuwarden
De Coöp. Veiling- en Inkoopcommissie der Friesche Tuinbouwvereniging1911Leeuwarden
De Coöp. Veiling- en Inkoopcommissie der Friesche Tuinbouwvereniging1914Leeuwarden
De Coöp. Veiling- en inkoopcommissie der Friesche Tuinbouwvereeniging1913Leeuwarden
De Coöp. Vereeniging, Coöp. veiling van bodemproducten1922Kollumerland c.a.
De Veiling en Inkoopcommissie der Friesche Tuinbouwvereniging1918Leeuwarden
Hout veiling1809Leiden
Hout veiling1809Leiden

Verfijn uw zoekopdracht met de volgende filters

Gebeurtenis

Rol

Jaar
1597
1935
1597-1935
ongedateerd

Zoek uw voorouders en publiceer uw stamboom op Genealogie Online via https://www.genealogieonline.nl/